Женя,мої вітання,мій нік Zesta,в 2012-2015 роках керував кланом Nova на сервері евро-пвп,не грав 12 років в L-A2.Вирішив повернутись в гру,хотів стартанути нормально на х40 і помилково поповнив баланс на х20,відправив пробні 5 кол на персонажа і виявилось,що я поповнив не той сервер,бо як виявилось там різні особисті кабінети,чи можливо посприяти,щоб коли перейшли на х40,надалі буду уважнішим.